43388
11:54 24.102017

На Закарпатті у пункті тимчасового розміщення біженців проживає 71 особа, з яких 23 – діти

Життя 3857

зустріч НІКА

У Мукачеві у Пункті тимчасового розміщення біженців в Закарпатській області відбулася робоча зустріч керівництва Пункту з директором Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища “Регіон Карпат – NEEKA” Альбертом Пірчаком, представниками неурядових організацій. Темою розмови стали підсумки та перспективи роботи з шукачами притулку.

За словами заступника ПТРБ в області Петра Росоли, наразі в закладі проживає 71 особа, в тому числі 23 дітей. Спільні зусилля спрямовані на інтеграцію цих людей в українське суспільство, а також адаптацію осіб, які перебувають у процедурі визначення цього статусу, покращення соціально-побутових умов мешканців пункту.

Впродовж літніх місяців двоє громадян Сирії та громадянин Гвінеї взяли участь у Таборі толерантності “ Разом – дружня сім’я ” на базі МФОЗНС “Регіон Карпат – NEEKA”, де з ними працювали волонтери Корпусу Миру. У рамках програми УВКБ ООН для шукачів притулку було організовано екскурсію до Музею народної архітектури та побуту, де вони мали змогу ознайомитися з історією та звичаями Закарпаття. За підтримки неурядових організацій для дітей, які перебувають у ПТРБ, було закуплено необхідні речі для нового навчального року. Як підкреслив директор Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища “Регіон Карпат – NEEKA” Альберт Пірчак, результати, які вдалося отримати, – це наслідок скоординованої роботи усіх служб.

За підсумками зустрічі окреслили коло питань, над якими працюватимуть надалі, щоб покращити умови перебування шукачів притулку у Пункті тимчасового розміщення біженців у Закарпатській області, інформує ПТРБ у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло понад 10млн грн туристичного збору за 4 місяці 2026 року
20:19
На Закарпатті шахраї телефонують від імені податківців. Будьте обережні!
19:15
У Перечині податківці провели зустрічз платниками щодо можливостей використання електронних сервісів ДПС
18:44
З початку року 117 учасники бойових дій скористалися послугами обласної служби зайнятості
18:08
Закарпатська науково-студентська конференція завершилася культурною програмою
17:30
Від Будапешта до Ужгорода: столітні кавові традиції зустрілися в Ужгородському замку
17:02
У Берегові вручили стипендії ім. святої Марґіти
16:35
Закарпатські поліцейські екстрадували до Угорщини чоловіка, який перебував у міжнародному розшуку за злочини сексуального характеру
16:11
6 тисяч доларів США за незаконний виїзд за кордон: на Закарпатті затримано військовослужбовця
15:55
У Берегові відбувся семінар про національні виклики
15:40
Всі новини