40222
09:25 13.092017

В Ужгороді відбудеться Міжнародна «туристична» науково-практична конференція

Життя 2728

Закарпатців запрошують до участі в конференції «Три «Т» у туризмі».

h_ua_den_turista

19 вересня у рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті, в Ужгороді відбудеться Міжнародна науково-практична конференція: «Три «Т» у туризмі».

Програма конференції включає три панельні дискусії, які акцентують увагу на розвитку туризму в Закарпатській області.

До участі у заході запрошуються суб̕’єкти туристичної діяльності, представники музеїв, галерей, громадських організацій, екскурсоводи, митці та інші зацікавлені.

Для участі у конференції (яка відбудеться у приміщенні культурно-історичного центру «Совине гніздо») необхідно заповнити заявку та надіслати на електрону адресу invest.forum2017@gmail.com до 14 години 14 вересня.

Заявки, а також проект програми конференції на сайті «Вітаємо на Закарпатті» http://www.transcarpathiatour.com.ua/node/797.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Ясінях зустріли закарпатського гірськолижника, який встановив рекорд України на Олімпіаді-2026
14:33
У звʼязку з негодою на Торунському перевалі тимчасово перекрили рух для вантажівок
14:11
У Мукачеві затвердили тарифи на соціальні послуги на 2026 рік
13:58
Сергій Пишнограєв став новим заступником керівника Головного управління ДСНС України у Закарпатській області
13:43
На Закарпатті попрощалися зі старшим солдатом Віктором Рубльовським
13:30
У Перечині на пішохідному переході водій збив дитину
13:18
У Чопі відбулося засідання виконкому
12:30
Єдиний податок: до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло понад 165 млн грн за січень 2026 року
12:08
Судитимуть лікарку з Мукачева, через непрофесійні дії якої від пологової травми померло немовля
11:44
Нові можливості для молоді: проєкт «Bridges of Resilience» офіційно стартував на Закарпатті
11:28
Всі новини