37097
19:39 23.072017

Діти з Донеччини вирушили на відпочинок до Угорщини

Життя 4521

Десять дітей із Донецької області вирушили на відпочинок до Угорщини в рамках проекту “Схід і Захід разом”. Всі вони – із сімей поліцейських.

20264888_480544672321881_5493578402236537446_n

Вчора, 22 липня, ввечері група туристів із Донеччини прибула до Ужгорода. Десятеро діток із родин правоохоронців одразу вручили Головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області подарунок – стилізовану підкову на щастя. Сьогодні юні мандрівники вирушили в Угорщину на тижневий відпочинок. Це вже друга група дітей, які в липні відправилися на оздоровлення за кордон у рамках спільного поліцейського проекту “Схід і Захід разом”. Таку ініціативу започаткував Голова Національної поліції України, генерал Сергій Князєв.

Керівник групи, голова ГО “Ліга майбутніх поліцейських” Ірина Павленко розповіла, що ніхто з її підопічних за кордоном раніше не бував, від цього цінність такої поїздки є значно вищою і діти з нетерпінням її чекають.

Після того, як юні туристи повернуться з Угорщини, їх чекає чудова екскурсійна програма Ужгородом, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Берегові стартував Різдвяний Festival Берегове
08:30
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Всі новини
Головне