163045
12:30 20.052024

Закарпатські гвардійці відпрацьовують штурм ворожих позицій

Життя 796

Спільні дії при штурмі ворожих окопів відпрацьовують військовослужбовці Закарпатського підрозділу НГУ. Після насиченого курсу індивідуальної підготовки гвардійці відпрацьовують дії у складі підрозділу. Керує діями групи командир відділення, а управління здійснює офіцер з польового командного пункту. До занять також залучено підрозділ БпЛА.

«Наша задача – відпрацювати не лише дії окремих військовослужбовців, а злагодити весь підрозділ. Це має бути єдиний організм, кожен повинен вміти і знати те, що від нього вимагається під час бойових дій. А ще надвелику роль відіграє довіра один до одного. Раніше відпрацьовували роботу у парах та трійках безпосередньо під час зачистки позиції, то тепер проходимо весь шлях від розвідки і підходу до окопу, і закінчуючи закріпленням і підходом основних сил союзників», – розповідає командир відділення з позивним «Михалич».

Увесь час роботу нацгвардійців супроводжує безпілотник. Спочатку він виконує роль розвідника, а коли штурмова група дістається ворожих позицій, то оператор скидає навчальні гранати.

«Немає нічого складного в управлінні дроном. Людина може навчитися будь-чому. Але усюди є нюанси. Наприклад смертоносний безпілотник, який дуже важко знищити зі стрілецької зброї (часто це відбувається випадково) безсилий перед засобами радіоелектронної боротьби. До того ж заряд акумуляторної батареї обмежений. Тому ми повинні не лише швидко дати розвіддані нашому підрозділу, а ще й знайти та знищити противника. Це і відпрацьовуємо постійно», – поділився оператор БпЛА з позивним «Катана».

Всіма діями підрозділу керує офіцер. В окремому бліндажу збирається, аналізується і передається по підрозділу уся наявна інформація. Перед початком операції командир вивчає місцевість, наносить обстановку в спеціальну програму на захищеному планшеті. Усі дії відбуваються після ретельного планування і аналізу противника.

«Від планування та аналізу даних залежить успіх операції і життя військовослужбовців. Тому перед початком штурму командир має бути впевненим у розвідданих, розмістити резерви, дати відповідні команди командирам відділень і вміло керувати боєм», – розповів офіцер Нацгвардії з позивним «Мажор».

Подібні заняття у Закарпатському підрозділі Національної гвардії України відбуваються регулярно. Всі дії відпрацьовують зі страйкбольною зброєю, яка повністю імітує справжню. Після відпрацювання всіх запланованих елементів – бойова стрільба на полігоні. Гвардійці висуваються на позиції в повному обмундируванні, займають позиції і відкривають вогонь по мішенях. Лише завдяки таким постійним тренуванням, стверджують офіцери, нацгвардійці отримують необхідні навички і вміння, які дозволяють виконувати поставлені задачі на високому рівні і давати гідну відсіч російським агресорам.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті обговорили фінансово-економічну ситуацію в області
13:37
В УжНУ активна молодь зі всієї країни та Європи обговорюватиме важливі питання війни та євроінтеграції
13:20
Родина з Верхніх Воріт отримали посмертну нагороду свого сина
12:44
З початку року землевласники сплатили до бюджету Закарпаття понад 320 млн гривень
12:26
У Синевирській Поляні пройшов День відкритого села
12:18
У Свалявській міській лікарні запрацювало відремонтоване відділення анестезіології та інтенсивної терапії
12:09
У складі ФК «Минай» поповнення
11:25
755 нетверезих водіїв притягнули до відповідальності у 2024 році на Закарпатті
10:54
За півроку закарпатські митники упередили 17 спроб незаконного переміщення зброї, боєприпасів та товарів військового призначення
10:42
На Собранецькій в Ужгороді можливе ускладнення проїзду
10:24
Всі новини