159837
09:20 9.032024

Представник Закарпатської ОВА брав участь у міжрегіональному форумі

Життя 1029

Співпраця з UNDP Ukraine / ПРООН в Україні в умовах воєнного стану довела свою ефективність, тому зміцнення партнерства – пріоритет на 2024 рік. На цьому під час міжрегіонального форуму «Посилення стійкості громад в регіонах України: підсумки та результати проєкту», який проходив у Львові, наголосив заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан.

«Підтримка ПРООН сьогодні залишається такою ж потужною та відчутною для нашого регіону, як і в перші місяці повномасштабної війни. Завдяки тісній співпраці маємо змогу зміцнювати спроможність наших громад, покращувати ефективність роботи центрів надання адмінпослуг, спрощувати доступ до соціальних, ветеранських, освітніх та інших сервісів», – прокоментував CDTO Закарпаття.

За його словами, лише протягом минулого року комп’ютерна техніка, яку область отримала в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України» за підтримки уряду Великої Британії, дозволила підвищити функціонування ЦНАПів у громадах на 12%, а час обслуговування відвідувачів скоротити з 30 хвилин до 10. Також не менш важливою під час відключень електроенергії стала гуманітарна допомога від партнерів у вигляді генераторів, портативних зарядних станцій тощо.

Олександр Пацкан подякував усій команді Програми розвитку ООН за постійну підтримку Закарпаття та його мешканців, а також висловив сподівання, що подальша співпраця буде ще результативнішою.

У роботі форуму також узяли участь представники і представниці Посольства Великої Британії в Україні, Програми розвитку ООН в Україні, ОВА й органів місцевого самоврядування Львівської, Івано-Франківської та Рівненської областей, центральних органів виконавчої влади, організацій громадянського суспільства й бізнесу.

Про це інформує Закарпатська обласна військова адміністрація.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах