154915
08:31 5.112023

Масарикова школа отримала подарунки від чеських благодійників

Життя 1114

Сьогодні керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч разом із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови та чеськими благодійниками відвідали освітній заклад у Сваляві – загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 “MASARYKOVA ŠKOLA – ШКОЛА МАСАРИКА”.

Гості подарували школі навчальні засоби для кращого вивчення чеської мови: мультимедійне обладнання, географічні карти, методичні посібники, сучасні підручники для учнів 5-9 класів та парти для кабінету вивчення чеської мови. Директорка школи Клара Стегура подякувала чеським друзям за допомогу і наголосила, що серед 5 іноземних мов, які тут викладають, чеську мову вивчають 30 відсотків школярів. Учні на знак подяки виступили перед гостями з концертною програмою чеською й українською мовами.

Під час зустрічі з педагогічним колективом була обговорена подальша співпраця з чеськими регіонами та консульством. Мирослава Ливч висловила подяку Генконсулу Давіду Нови та всьому чеському народові за всебічну постійну підтримку закладів освіти, соціальної і медичної сфери області. Наголосила, що чеські партнерські регіони від початку війни постійно відвідують наш край та надають всіляку поміч, що надзвичайно важливо у складний для країни час.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах