![154915](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/398876394-386441083712822-9048685392233906939-n.jpg)
Масарикова школа отримала подарунки від чеських благодійників
Сьогодні керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч разом із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови та чеськими благодійниками відвідали освітній заклад у Сваляві – загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 “MASARYKOVA ŠKOLA – ШКОЛА МАСАРИКА”.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/398876394-386441083712822-9048685392233906939-n-1024x768.jpg)
Гості подарували школі навчальні засоби для кращого вивчення чеської мови: мультимедійне обладнання, географічні карти, методичні посібники, сучасні підручники для учнів 5-9 класів та парти для кабінету вивчення чеської мови. Директорка школи Клара Стегура подякувала чеським друзям за допомогу і наголосила, що серед 5 іноземних мов, які тут викладають, чеську мову вивчають 30 відсотків школярів. Учні на знак подяки виступили перед гостями з концертною програмою чеською й українською мовами.
Під час зустрічі з педагогічним колективом була обговорена подальша співпраця з чеськими регіонами та консульством. Мирослава Ливч висловила подяку Генконсулу Давіду Нови та всьому чеському народові за всебічну постійну підтримку закладів освіти, соціальної і медичної сфери області. Наголосила, що чеські партнерські регіони від початку війни постійно відвідують наш край та надають всіляку поміч, що надзвичайно важливо у складний для країни час.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися