![153975](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/393135646-713002274191670-8506621560276814711-n-45.jpg)
У Сускові Полянської громади провели в останню дорогу Героя Юрія Бабія
10 жовтня у війні із російськими окупантами поліг 55-річний захисник України, житель села Сусково Полянської громади Юрій Бабій.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/393135646-713002274191670-8506621560276814711-n-45-1024x461.jpg)
З самого початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України він без вагань долучився до лав Збройних Сил України. Сержант, начальник радіолокаційної станції взводу протиповітряної оборони 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади самовіддано виборював мирне та незалежне майбутнє України. Проте, 10 жовтня 2023 року життя Юрія Бабія обірвалося.
У понеділок, 16 жовтня, у православній церкві села Сусково відбудлася церемонія прощання та чин поховання полеглого військовослужбовця. Чин відспівування у співслужінні духовенства району очолив благочинний протоієрей Василій Барна (УПЦ Московського патріархату).
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/391720945-252424077799192-3870227475479183195-n-606x1024.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися