148463
17:01 12.062023

В Ужгороді попрощалися з полеглим у війні з росією Еріком Штилом

Життя 2240

Ужгород сьогодні провів в останню путь Героя – 25-річний солдат Ерік Штил загинув 1 червня 2023 року на полі бою, захищаючи нас, нашу державу від російських окупантів.

Чин похорону відбувся на набережній Незалежності, попрощатися із захисником прийшли рідні, друзі, однокласники та вчителі, представники міської та районної влади, військові, містяни.

Ерік Штил народився 2 лютого 1998 року в Ужгороді. У 2015 році закінчив багатопрофільний ліцей «Інтелект» – ЗОШ І-ІІІ ст. № 11. Під час навчання в школі займався туризмом, став кандидатом у майстри спорту України.

Згодом було навчання в Ужгородському торговельно-економічному коледжі за спеціальністю «Туристичне обслуговування». У 2017 році пішов працювати на завод «Унгвайер». У 2019 році був призваний на строкову військову службу, після служби знову повернувся працювати на завод.

У 2021 році влаштувався на завод «Конвектор», де й працював до початку повномасштабного вторгнення в Україну російського окупанта. Звідти він мобілізувався на захист всіх нас, поповнивши лави Сил територіальної оборони ЗСУ – 2 квітня 2022 року, взявши зброю до рук, пішов на захист України.

Чуйне серце та відкриту душу Еріка запам’ятають усі, хто його знав. Він завжди був позитивним, усміхненим, енергійним та заряджав цією позитивною енергетикою всіх оточуючих. Був чудовим сином, надійним братом, люблячим хлопцем та вірним другом. До своєї сім’ї він ставився з повагою та відповідальністю, завжди допомагав мамі.

Поховали захисника із усіма військовими почестями на Пагорбі Слави.

У Героя залишилися мама і сестра.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах