144178
15:41 17.032023

В Ужгороді попрощалися із загиблим захисником Сергієм Митропольським

Життя 4894

Сьогодні, 17 березня, в Ужгороді віддали шану ще одному захиснику, який повернувся додому на щиті. 39-річний старший солдат Сергій Митропольський загинув у бою біля села Новоандріївка Пологівського району Запорізької області 8 березня 2023 року, мужньо боронячи Україну від російських загарбників.

Сергій Ігорович Митропольський народився 30 січня 1984 року в Ужгороді. Навчався у загальноосвітній школі №1, після закінчення якої вступив на факультет міжнародних економічних відносин УжНУ, успішно його закінчив. Служив в українській армії у повітряно-десантних військах.

Працював за фахом у ТОВ «Джейбіл Юкрейн Лімітед», де зробив успішну кар’єру.

На площу Народну, де відбувся чин похорону, попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, колеги, міський голова Богдан Андріїв, заступник начальника Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, військовослужбовці, мешканці громади. Священник відслужив заупокійну Літургію, від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах ЗСУ.

Сергій Митропольський був чудовою людиною, колегою та другом, прекрасним керівником і справжнім патріотом – так відгукуються ті, хто знав його близько. І запам’ятають його як світлу, розумну, надзвичайно позитивну людину.

Поховали воїна на Пагорбі Слави.

У захисника залишилися батьки, сестра, дідусь.

Схиляємо голови в журбі та розділяємо горе з рідними.

Вічна та світла пам’ять Герою…

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне