108043
10:21 18.112020

Завтра частина Ужгорода залишиться без води

Життя 3885

Повідомляємо, що завтра, 19 листопада, проводитимуться роботи по переключенню новозбудованих мереж до існуючих по вулиці Капушанській, в районі її перехрестя з вулицею Сонячною та провулком Соляним. Орієнтовно, роботи розпочнуться з 10:00 та продовжуватимуться до їх завершення.

В зв’язку з цим буде понижено до мінімуму тиск подачі води з водозабору “Минай”.

Перебої або відсутність водопостачання відчуватимуться по всій лівобережній (включаючи населені пункти, які відносяться до Коритнянської сільської ради) та, частково, правобережній частинах міста.

Рекомендуємо, забезпечити себе необхідним запасом води.

Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень викрито 9 переправників, які намагалися заробити на «дорозі втечі» за кордон 76 тисяч доларів США
17:00
Про Міжнародну науково-практичну конференцію до 90-річчя від дня народження Миколи Мушинки
16:13
У Берегівському ліцеї відбувся традиційний День учнівського самоврядування
15:22
На Закарпатті засуджено чоловіка, який планував заробити $25 тисяч на незаконному вивезенні немовляти
13:38
На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники запобігли схемі незаконного ввезення комерційного одягу на 1,2 млн грн
13:16
В Ужгороді підозрюваного у грабежі менш ніж за годину розшукали та затримали
12:35
Закарпатські митці показали наш край у кольорі сакури
12:06
У Берегові відзначили талановиту молодь із родин військових
11:40
В університеті Ракоці відбулася XX Закарпатська науково-студентська конференція з нагоди Дня української науки
11:27
МЗС Угорщини назвало неприпустимим атаку РФ на Закарпаття
10:05
Всі новини