Кадрові зміни у керівництві прокуратури Закарпаття
За рекомендацією Ради прокурорів України наказами Генерального прокурора Руслана Кравченка від 6 березня проведено кадрові зміни у складі керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Першим заступником керівника облпрокуратури призначено Андрія Турбара, заступником керівника – Сергія Зовдуна. Петра Бобинича призначено керівником Тячівської окружної прокуратури.
Основні пріоритети, які ставляться перед ними керівником обласної прокуратури Мирославом Пацканом, відповідають вимогам і стратегічним пріоритетам, визначеним Генеральним прокурором. Йдеться, зокрема, про підвищення ефективності роботи органів прокуратури в умовах воєнного стану, забезпечення невідворотності покарання за злочини, пов’язані з підривом обороноздатності держави, а також координацію роботи правоохоронних органів у різних напрямках.
Усі призначені керівники — це прокурори з багаторічним досвідом, які раніше обіймали керівні посади, добре обізнані з проблематикою регіону та забезпечать належне реагування на поточну ситуацію із злочинністю.
Про це інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися