https://rx.ua
99526
09:03 2.032020

У селі Поляна, що на Закарпатті, встановили табло вимірювання швидкості. ВІДЕО

Життя 1765

У селі Поляна Свалявського району встановили табло вимірювання швидкості (радар).

З прийняттям Концепції комплексної безпеки, виконавчий комітет Полянської ОТГ розпочав активно впроваджувати заходи, які дадуть змогу суттєво підвищити безпеку у громаді. Першочерговими заходами, які вже успішно реалізовані, освітлення населених пунктів та освітлення між населеними пунктами, влаштування тротуарів, прочистка канав, берегоукріплення, зрізка аварійних дерев тощо. Безпека на дорогах є пріоритетним напрямком виконавчого комітету та депутатського корпусу. За короткий час збудовано та капітально відремонтовано десятки кілометрів доріг. Та виявилося, що по хорошій дорозі у деяких водіїв є бажання випробувати своє авто на швидкість. Це небезпечно. Особливо біля шкіл та інших місць, де є велика кількість пішоходів. Всім відомо, що у населених пунктах дозволена швидкість не може перевищувати 50 км/год. Найбільш небезпечною ділянкою визнано в’їзд до Поляни. З ціллю забезпечення дозволеного швидкісного режиму, та задля уникнення аварійних ситуацій, було придбано та встановлено на цій ділянці табло вимірювання швидкості (радар). Пристрій вимірює (фіксує!) швидкість автотранспорту з точністю до одного кілометру, про що водій візуально інформується, та у випадку перевищення дозволеної швидкості попереджує його надписом «СПОВІЛЬНИ».

Радар за допомогою програми фіксує швидкість, рахує кількість автомобілів які порушили швидкісний режим, накопичує та оброблює ці дані у виді графіків та таблиць, які дадуть змогу виконавчому комітетові приймати відповідні рішення. Та напевне найголовніше, це попередження для водія, що всіх чекають вдома живим та неушкодженим!

У пункті 2.3 «Заходів до Концепції комплексної безпеки Полянської ОТГ» вказано: «Вживати дієвих заходів до водіїв, які неодноразово порушують правила дорожнього руху». Відповідальним за виконання цього пункту визначено Свалявський відділ поліції ГУНП у Закарпатській області. Отже, Полянська ОТГ зробила важливий крок у дотриманні правил дорожнього руху на своїй території – перша на Закарпатті встановила Радар вимірювання швидкості. Водіям залишається не перевищувати швидкісний режим, а поліції вживати дієвих заходів до порушників, повідомляє Закарпатське РВ АМУ.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне