В Мукачеві визначили попереджувальні заходи щодо запобіганню поширенню коронавірусу
19:29 25.02

В Мукачеві визначили попереджувальні заходи щодо запобіганню поширенню коронавірусу

Життя 322

21 лютого  Мукачівській міській ОТГ створили тимчасову протиепідемічну комісію та затвердили план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території ОТГ гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV. Сьогодні вже відбулося засідання комісія з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій.

Влада міста визначила чіткий алгоритм дій на випадок надзвичайних ситуацій.

Для запобігання занесенню і поширенню на території ОТГ гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV просимо населення повідомляти про туристичні та/або робочі поїздки (заплановані або, які вже відбулися) в країни, де зареєстровані випадки коронавірусу сімейного лікаря в телефонному режимі для організації медичного спостереження.

А також при появі найпоширеніших симптомів – підвищення температури, головний біль, кашель та утруднене дихання, в деяких випадках – діарея або кон’юктивіт НЕГАЙНО звертатися до свого сімейного лікаря в телефонному режимі або в колл центр 0800 503 118.

Збудник нового коронавірусу та механізм передачі недостатньо вивчені, тому нагадуємо населенню про основні принципи зниження загального ризику вірусної інфекції:

– уникати тісного контакту з людьми, що страждають на гострі респіраторні інфекції;
– часто мийте руки, особливо після прямого контакту з хворими людьми або їх оточенням;
– уникати тісного контакту з хворими тваринами на фермах або у дикій природі;
– люди з симптомами гострої респіраторної інфекції повинні дотримуватися правил етикету кашлю та респіраторної гігієни( тримати дистанцію, використовувати одноразові серветки при кашлі та чханні, мити частіше руки, максимально скоротити контакти з іншими людьми).

Актуальну та достовірну інформацію про новий коронавірус можна отримати за посиланням Всесвітньої організації охорони здоров’я.
http://www.euro.who.int/en/home

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне