https://rx.ua
99153
09:05 23.022020

Закарпаття розвиватиме спільні проекти з Угорщиною. Відео

Життя 1263

Підписання виконавчого протоколу до Угоди про співробітництво між Закарпаттям та областю Боршод-Абауй-Земплен (Угорщина) – стало основою подальшої співпраці між регіонами.

Цей проєкт передбачає закупівлю однакового обладнання для Закарпатської обласної лікарні імені А. Новака та обласної лікарні області Боршод-Абауй-Земплен (Угорщина) і проведення спільних заходів: курсів, конференцій, воркшопів, тренінгів тощо. План спільних дій на 2020 рік намітили. Обговорили також векторів співпраці у перспективі. Угорці запропонували розвивати стосунки між населеними пунктами-побратимами, продовжувати співпрацю у культурній, освітній сферах, сприяти залученню інвестицій для розвитку регіонів та пожвавленню бізнес-стосунків.

Аби мати доступ до європейських коштів, представники Закарпаття запропонували реалізовувати спільні проєкти у сфері туризму, спорту, культури,  виноградарства та виноробства, а також екології. Адже для краю гостро стоять проблеми поводження з твердими побутовими відходами, забрудненням навколишнього середовища, вирубкою лісів, критичною залишається ситуація у Солотвинському солеруднику тощо.

Підтримують  і надалі сприятимуть розвитку партнерських відносин між регіонами представники угорських консульств у містах Ужгород та Берегово.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне