В Мукачеві схвалено Стратегію розвитку до 2027 року
15:51 20.02

В Мукачеві схвалено Стратегію розвитку до 2027 року

Життя 190

Сьогодні на сесії міськради схвалено Стратегію розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року.

Рік у відкритому форматі тривало обговорення з громадськістю «Стратегії розвитку Мукачівської міської ОТГ». За цей час проведено більше 5 колективних засідань робочої групи, до розробки стратегії долучилося близько 500 осіб, проведено SWOT-аналіз та звіт стратегічно-екологічної оцінки. Головний меседж «Мукачево відкрите для світу і дружнє до людей усіх національностей та віросповідань». В центрі громади стоїть людина – її здоров’я, безпека і комфортний рівень життя понад усе.

Процес розробки пройшов усі необхідні етапи впродовж минулого року, дослідження, аналіз, планування проведено стратегічну екологічну оцінку, громадське обговорення.

Серед головних завдань які реалізовуватимуть в найближчі роки – створення профільних шкіл та школи повного дня, будівництво профільної лікарні, закладу хоспісної та паліативної медичної допомоги, будівництво та модернізація спортивних закладів освіти Мукачівської ОТГ, центрів культури та дозвілля, розвиток інженерної інфраструктури та транспортної системи: будівництво доріг, створення паркувальних місць, реконструкція аеропорту, облаштування скверів, парків та зон для відпочинку.

Проєкт Стратегії розміщено за посиланням: https://mukachevo-rada.gov.ua/images/docs/proects_vikonkom/2020/dodatok-do-mvk-str2020.zip

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне