https://rx.ua
98517
13:46 10.022020

В Ужгороді відбудеться круглий стіл на тему подвійного громадянства

Життя 1839

У контексті практичної реалізації Меморандуму про співпрацю між НІСД та УжНУ, а також між НІСД та ЗОДА, Національний інститут стратегічних досліджень у середу, 12 лютого, в Ужгороді проводить круглий стіл на тему «Подвійне (множинне) громадянство: реальний стан, виклики, реакція держави та суспільства».

Метою круглого столу є аналіз різнобічних аспектів подвійного громадянства, їх ризиків та викликів у світлі реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, об’єктивних розбіжностей та особливостей у моделях суверенного розвитку країн-членів ЄС та постреволюційної України, російсько-українського військово-політичного конфлікту навколо анексованого Криму та тимчасово окупованих районів Сходу України.

Свіжі оцінки та рекомендації науково-експертної спільноти, розгляд реального стану цього процесу в регіонах можуть чимало додати до змістовності та ефективності нових актів законодавчого та нормативного регулювання цієї проблеми.

На захід запрошені представники МЗС України в м. Ужгороді, дипломатичних місій, акредитованих на території Закарпатської області народні депутати України, представники органів влади та місцевого самоврядування, експертної еліти краю, громадські, ЗМІ та науковці НІСД.

Дата проведення заходу: 12.02.2020 р.

Час проведення заходу: 11.00 – 14.00 (початок реєстрації учасників – 10:30).

Місце проведення заходу: малий зал Закарпатськрї ОДА (другий поверх).

Контактна особа – Світлана Miтряєва (тел. 050-579-70-21).

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне