https://rx.ua
98314
14:01 4.022020

В сервісних центрах пенсійного фонду Закарпаття працює «електронна черга»

Життя 1548

В головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області реалізується черговий етап впровадження єдиних стандартів обслуговування громадян – в Іршавському, Мукачівському, Тячівському, Ужгородському, Хустському, Виноградівському та Берегівському відділах обслуговування громадян (сервісних центрах) працює систему «Електронна черга».

У запровадженій системі є термінал для отримання талона відвідувачем та екран з інформацією щодо просування черги: відвідувач отримує талончик і, дочекавшись своєї черги відповідно до номера талона, підходить до віконечка, яке висвітлюється на спеціальному табло в зоні очікування. Спеціаліст приймає наступного відвідувача тільки після натискання кнопки виклику. Саме тоді на табло з’являється відповідний номер талону і віконечка, в якому чекають відвідувача.

Впровадження електронної черги організовує розподілення клієнтів між фахівцями за тематикою звернення, покращує ефективність роботи працівників, створюючи рівномірне навантаження на них, і, безумовно, знімає напругу серед відвідувачів в очікуванні прийому.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне