До кінця січня всі медичні заклади Закарпаття повинні бути готові до контрактування

Опубліковано: | Переглядів: 220
  • Поділіться із друзями:

У понеділок, 27 січня, в малому залі облдержадміністрації в.о. голови ОДА Олексій Гетманенко провів нараду з медиками краю щодо контрактування лікувально-профілактичних закладів області з Національною службою здоров’я України.

Посадовець повідомив, що в середу, 29 січня в ОДА відбудеться зустріч з директором Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Мар’яною Возницею. В ході цієї зустрічі планується обговорити проблемні питання, які виникають в процесі контрактування закладів охорони здоров’я.

Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Єлизавета Біров проінформувала учасників наради про готовність до контрактування з НСЗУ, звернула увагу керівників закладів, де готовність на низькому рівні, на необхідності негайного виправлення даної ситуації та наголосила, що до 31 січня всі заклади охорони здоров’я області мають бути на 100% готові до контрактування.

На завершення учасники наради обговорили фінансові ризики діяльності закладів. Було розглянуто кожен окремий такий випадок і прийняті конкретні рішення і рекомендації по цим закладам для зменшення цього ризику, інформує Пресслужба ОДА

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

    Ми в соцмережах:

Спецпроекти