https://rx.ua
97779
16:35 24.012020

У Мукачеві відбулися презентації претендентів на премії ім. О.Духновича

Життя 3671

23 січня у сесійній залі Мукачівської міської ради засідала комісія по присудженню Мукачівської міської премії ім. О. Духновича, загальний призовий фонд якої складає 240 000 гривень.

Присутні члени комісії заслухали публічні презентації претендентів на здобуття премії у номінаціях: “Художня література” та “Педагогічна діяльність”. Номіновані на здобуття премії у 2020 році твори (роботи) презентували:

поетичну збірку “Сіль землі” – Богдан Сливчук, поет, педагог, заступник голови літературного об’єднання “Рідне слово”, лауреат Мукачівської літературної премії ім. Юрія Мейгеша;

збірку казок “Маленькі історії Дарчика та Міккі” – Жанна Хома, прозаїк;

поетичну збірку “Мукачево” – Михайло Шушкевич, поет, член літературного об’єднання “Рідне слово”;

методичний посібник “Відродження духовності й моралі, формування здорової, всебічно розвинутої особистості засобами туризму та краєзнавства” – Василь Шкріба, вчитель, керівник гуртка Мукачівського центру позашкільної освіти.

Згідно з Положенням, заслуховування презентацій відбувалося в режимі он-лайн трансляції, переглянути можна за посиланням:

Комісія також визначилася з датою проведення публічних презентацій у номінаціях «Літературознавство та публіцистика», «Музично-виконавське мистецтво», «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та «Театральне мистецтво» – четвер, 27 лютого, о 16.00 год.

Показ вистави “Дерева помирають стоячи”, головну роль у якій має претендент на премію – народна артистка України Лідія Пирогова, глядачам представлять у суботу, 29 лютого, о 18.00 год.

Зазначимо, що комісія вивчатиме і обговорюватиме подані матеріали претендентів на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича до 10 квітня 2020 року.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне