https://rx.ua
97326
15:57 14.012020

Діти зі Словаччини привітали Ужгород із новорічно-різдвяними святами

Життя 1328

Відвідувачі ужгородського муніципалітету, насамперед ЦНАПу та працівники міськради переглянули яскраве дійство.

Співали, танцювали, розповіли історію народження Ісуса словацькі школярі й ровесникам ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 із поглибленим вивченням словацької мови.

Із дітками в Ужгородську міську раду завітали також Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Мірослав Мойжіта, Почесний консул України у Словаччині Станіслав Обіцький, Почесний консул Словаччини в Україні Олег Адамчук, керівник Поддуклянського освітнього товариства Марія Пажінкова.

Після колядок представники міської ради із дипломатами та представницею освітньої галузі обговорили підготовку спільного проєкту, який реалізовуватиметься в одній із шкіл словацького Свидника та в ужгородській школі №4. Зокрема, у нас заплановано збудувати на території школи сцену та мультифункціональний спортивний майданчик. Загальний кошторис проєкту для обох міст – близько мільйона євро. Наголошувалося, що документацію слід завершити впродовж місяця, роботи, якщо проєкт схвалять, планується розпочати вже у серпні цього року, повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне