У Закарпатській ОДА пройде навчання з питань застосування правил державної допомоги в Україні

Опубліковано: | Переглядів: 265
 • Поділіться із друзями:

У п’ятницю, 6 грудня, о 10.20 год. в облдержадміністрації (ІІ-й поверх, сесійна зала облради) відбудеться семінар «Застосування правил державної допомоги в Україні» (відповідно до Закону України від 1 липня 2014 року №1555-VII «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»).

Захід проводиться за участю експертів Антимонопольного комітету України (АМКУ) та відповідно до Проекту SESAR, що фінансується ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги».

У рамках заходу представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування буде ознайомлено з новими правилами надання державної допомоги в Україні та принципами її застосування на практиці.

Семінар охоплюватиме основні теми, пов’язанні з виконанням вимог Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та відповідних нормативно-правових актів, а саме: “Система державної допомоги в Україні; Послуги загального економічного інтересу (поняття та правозастосування) ”; “Особливості підтримки суб’єктів природних монополій”; “Особливості оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання, що надають послуги з постачання та виробництва теплової енергії”; “Виконання рішень АМКУ – конкретні приклади з практики в Україні”.

Проект SESAR надасть роз’яснення – “Як система державної допомоги працює в ЄС й державах-членах”, а також ознайомить присутніх про діяльність Проекту, його конкретних дій щодо вдосконалення та полегшення оцінки повідомлень про державну допомогу.

Одним із модераторів семінару буде Штефан Сабау – керівник Проекту ЄС, дипломат, радник постійного Представництва Румунії в ЄС, експерт з питань конкуренції та державної допомоги Румунської Ради з питань захисту конкуренції.

Для забезпечення швидшого поширення знань у вільному доступі про правила державної допомоги АМКУ та Проект SESAR створили на веб-сайті Проекту Портал знань з державної допомоги та Електронну бібліотеку, які містять найважливіші документи для кращого розуміння правил та процедур.

Портал знань з державної допомоги: http://elearn.dd.inf.ua/

Електронна бібліотека: http://elearn.dd.inf.ua/mod/data/view.php?id=29

 

 

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події