Закарпатські студенти взяли участь у музичній олімпіаді. ФОТО

Опубліковано: | Переглядів: 675
 • Поділіться із друзями:

7-11 листопада 2019 року в м. Києві проходила XVІ Всеукраїнська відкрита музична олімпіада «Голос Країни» за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України. Співорганізаторами музичної олімпіади виступили Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського та громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА МУЗИЧНА ОЛІМПІАДА».

У цьогорічній олімпіаді взяло участь 464 учасники та 292 педагоги, представлено 149 навчальних закладів з усіх областей України.

Вперше в олімпіаді взяли участь студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв.

Змагання було дуже відповідальним та важким, адже наші студенти потрапили в одну вікову категорію зі студентами консерваторій та музичних академій і змагалися з ними на рівних і навіть випереджаючи їх. Тому надзвичайно цінним є кожне завойовне місце та отримана нагорода. А їх наші талановиті студенти привезли чимало:

Порохнавець Вікторія (клас викладача Вархола І.М., концертмейстер Глуханич О.М.) – 1 місце, номінація на Гран-Прі

Фортепіанний ансамбль у складі Кашубович Христини та Клемишової Катерини (клас викладача Мельохіної Ю.В.) – 2 місце

Руснак Вероніка (клас викладача Микити Н.В.) – 3 місце

Симканич Вікторія (клас викладача Глуханич О.М.) – диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики

Фанта Сергій (клас викладача Глуханич О.М.) – дипломант

Кашубович Христина (клас викладача Глуханич О.М.) – дипломант

У загальному підсумку нагород і отриманих балів Ужгородський інститут культури і мистецтв посів 16 місце з-поміж 149 навчальних закладів.

Глуханич О.М. за результатами підготовлених студентів увійшла до десятки кращих педагогів України (9 місце серед 292 педагогів) та зайняла 5 місце у рейтингу концертмейстерів). Вархол І.М. – 12 місце, Мельохіна Ю.В. – 14 місце, Микита Н.В. – 15 місце серед 292 педагогів.

Дебют студентів та викладачів на такого рівня конкурсі виявився надзвичайно вдалим. Хочеться наголосити, що в старшій віковій категорії, в якій змагалися наші студенти, були представники музичних академій та консерваторій. І серед них нашим студентам вдалося не загубитися, а взяти призові місця, виступивши на високому професійному рівні, гідно представивши свій навчальний заклад.

Інформацію повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук Олександр Герешко.

 • Закарпатські студенти взяли участь у музичній олімпіаді. ФОТО
 • Закарпатські студенти взяли участь у музичній олімпіаді. ФОТО
 • Закарпатські студенти взяли участь у музичній олімпіаді. ФОТО
 • Закарпатські студенти взяли участь у музичній олімпіаді. ФОТО
 • Закарпатські студенти взяли участь у музичній олімпіаді. ФОТО
 • Закарпатські студенти взяли участь у музичній олімпіаді. ФОТО
 • Закарпатські студенти взяли участь у музичній олімпіаді. ФОТО
«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події