УжНУ – 74 роки! Щороку зростає його загальнодержавне і міжнародне визнання

Опубліковано: | Переглядів: 287
 • Поділіться із друзями:

У понеділок, 21 жовтня, заступник голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна взяла участь в урочистому засіданні Вченої ради, присвяченому 74-й річниці Ужгородського національного університету.

Привітати університет з черговими іменинами приїхало чимало колег, друзів з українських та закордонних вишів, зокрема із Канади, США, Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Традиційно відкрив урочисту частину доктор медичних наук, професор, ректор УжНУ Володимир Смоланка, який з гордістю розповів про досягнуті успіхи найкращого у Східній Європі вишу, подякувавши викладачам-ветеранам за вагомий вклад у розвиток вищого навчального закладу.

– Нині наш університет є найстаршим вищим освітнім закладом Закарпаття, який системно і поступально розвивається, щороку зростає його загальнодержавне і міжнародне визнання, – сказав Володимир Смоланка. – В УжНУ щороку відкриваються нові спеціальності, розробляються актуальні для сьогоднішньої доби наукові теми, а сам колектив вишу є найпотужнішим ядром суспільного загалу міста і області, який позитивно впливає на їхній динамічний розвиток.

Вітаючи всіх присутніх від імені голови ОДА Ігоря Бондаренка, Ольга Травіна наголосила не зупинятися на досягнутих успіхах вишу, адже щоденна, копітка робота колективу УжНУ приносить результат.

– Нині Ужгородський національний університет по праву є одним з кращих університетів не тільки в Карпатському регіоні, але й  в Україні. Щороку ми пишаємося тим, як зростає його авторитет і на світовій арені. Завдяки вашій плідній праці, цілеспрямованості, творчому пошуку, Ужгородський національний університет гідно показав себе в науковому світі, став альма-матер для багатьох поколінь студентів, які тепер успішно працюють як в Україні, так і в інших країнах світу, – зазначила Ольга Валеріївна.

Від себе особисто вона додала, що також є випускницею УжНУ, і це для неї висока честь. «Усім зичу міцного здоров’я та творчого натхнення, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень! – завершила промову О.Травіна.

Далі посадовець виконала приємну місію, вручивши працівникам вишу грамоти та нагороди Закарпатської обласної державної адміністрації.

Прес-служба ОДА

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події