https://rx.ua
92630
09:12 12.102019

Благодійний проєкт «Єдність» презентували в Ужгороді

Життя 2433

Благодійний проєкт «Єдність» презентували 11 жовтня в Ужгороді в ректораті УжНУ. Його мета – підтримка ветеранів війни, які отримали поранення та стали обмежено дієздатними під виконання службових обов`язків, захисту територіальної цілісності України, а також членів сімей військовослужбовців, які загинули в зоні бойових дій.

Голова Пилипецької сільської ради Василь Готра зазначив, що проєкт інтегровано в спортивний івент – забіги з перешкодами, який відбудеться наприкінці листопада в селі Пилипець на Міжгірщині.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв на презентації подякував організаторам спортивного випробування за важливу ініціативу. «Це дуже хороша ідея та її потрібно розвивати, – наголосив Богдан Євстафійович. – І влада, і кожен із нас – суспільство, громада, – повинні особливу увагу приділяти ветеранам-захисникам та родинам, які зазнали втрат через агресію на сході України». Міський голова запевнив, що команді з Ужгорода обов’язково допоможуть взяти участь у змаганнях, звернуться до підприємців щодо підтримки проєкту. Також висловив сподівання, що такий івент стане традиційним і наступного року відбудеться в Ужгороді.

Захід уже отримав схвалення та підтримку Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденко.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне