https://rx.ua
91808
11:38 27.092019

В Мукачеві затвердили список школярів, які отримуватимуть стипендії з міського бюджету

Життя 2385

Список обдарованих і талановитих учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Мукачева, які мають досягнення у навчальній,

науково-дослідницькій діяльності, досягнення в галузі мистецтва, стипендіатів Мукачівської міської ради на 2019-2020 навчальний рік

№ з/п Прізвище, ім’я

учня Заклад освіти Клас Досягнення на Міжнародних та Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях

  1. Мущинко Олександра ЗОШ №1 ім.О.С.Пушкіна 9 кл. – переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії – ІІІ місце

– переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії – ІІ місце

– переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії – ІІ місце

  1. Калинич Таїсія ЗОШ №1 ім.О.С.Пушкіна 10 кл. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії – ІІІ місце

– переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури – ІІ місце

  1. Роман Даніел ЗОШ №1 ім.О.С.Пушкіна 10 кл. – учасник IV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

– переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології – ІІ місце

  1. Коновалов Леонід ЗОШ №2 ім.Т.Г.Шевченка 10 кл. – переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови– ІІ місце

– переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови – І місце

– переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови – ІІІ місце

  1. Мельничук Даніелла ЗОШ №2 ім.Т.Г.Шевченка 11кл. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови – ІІ місце

– переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт МАН з географії – ІІІ місце

  1. Немйо Катерина СШ № 4 11 кл. – переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови – ІІ місце

– переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови –IIІ місце

– І місце у конкурсі громадських ініціатив м.Мукачева

– лідер та голова Мукачівської Ради старшокласників

– лідер обласного учнівського парламенту «Нове покоління»

  1. Ленд’єл Олександр НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ «Гармонія» 10 кл. – учасник IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

– переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії – ІІІ місце

– переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії – І місце

  1. Кекляк Богдан НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ» № 6 11 кл. – переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства – ІІІ місце

– переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії – І місце

– переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства – І місце

  1. Дребужан Світлана НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ» № 6 10 кл. – Учасник IV етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

– переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства – І місце

  1. Нейметі Едуард НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ» № 6 11 кл. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства – ІІ місце

– переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт МАН з правознавства – ІІ місце

  1. Пронтекер Даніела НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ» № 6 11 кл. – переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт МАН з хімії – ІІІ місце

– переможець ІІІ етапу XIХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика – ІІІ місце

  1. Сопко Вікторія НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ» № 11 10 кл. – переможець IІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій – І місце

– переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт МАН з безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем – ІІ місце

  1. Сарканич Світлана НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ» № 11 10 кл. – переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт МАН з прикладної математики – ІІІ місце

– переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт МАН з медицини – ІІІ місце

  1. Шоха Анатолій ЗОШ № 20 10 кл. – учасник IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

– переможець III етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики – ІІ місце

  1. Коваль Катерина МЦДЮТ – переможець Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю «Смарагдові витоки», номінація «Народний живопис» – І місце

– переможець Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю «Смарагдові витоки», номінація «Вітражний розпис» – ІІ місце

– переможець Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю «Смарагдові витоки», номінація «Декоративно-прикладне мистецтво», «Художні ремесла» – І місце

– переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай, люби свій край» – ІІІ місце

Список обдарованих і талановитих учнів закладів загальної середньої освіти

м. Мукачева, які мають успіхи у галузі фізичної культури і спорту,

стипендіатів Мукачівської міської ради на 2019-2020 навчальний рік

№ з/п Прізвище, ім’я

учня Заклад освіти Клас Досягнення на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, змаганнях

  1. Халілов Олег ЗОШ № 7 11 кл. – ІІ місце Чемпіонату України серед кадетів з греко-римської боротьби (лютий 2019 р.)
  2. Чмирь Іван СШ № 4 11кл. – ІІІ місце Чемпіонату України серед кадетів з греко-римської боротьби, (лютий 2019 р.)
  3. Дешко Даніелла НВК №11 10 кл. – ІІІ місце з парного могулу на чемпіонаті України серед юніорок 1999-2004р.н., (23.02.2019 р.),

– ІІІ місце з парного могулу на чемпіонаті України серед жінок 2004 р.н. і старші, (24.02.2019 р.)

  1. Риба Анастасія СШ №3

ім. Ф. Ракоці ІІ 10 кл. – ІІ місце парного могулу на чемпіонаті України серед юніорок 1999-2004р.н., (23.02.2019 р.)

  1. Костю Естер СШ №3 ім. Ф. Ракоці ІІ 10 кл. – ІІІ місце парного могулу на чемпіонаті України серед юніорок 1999-2004 р.н., (23.02.2019 р.)
  2. Фабрицій Софія ЗОШ №1 10 кл. – ІІІ місце на Чемпіонаті Європи (12-14.04.2019 р.) з Шотокан карате;

– ІІІ місце на Чемпіонаті України з Шотокан карате, (3-4 травня 2019 р.) ;

  1. Маслиган Миколай ЗОШ № 1 6 кл. – ІІІ місце на Кубку Світу (12-14 жовтня 2018р.), ІІІ місце на чемпіонаті України з Шотокан карате (3-4 травня 2019) ;
  2. Щербіна Олександр НВК №10 9 кл. – І місце в зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2005-2006 р.н., 26-29.03.2019 р.
  3. Аміт Мілан СШ № 3 9 кл. – ІІ місце в зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2005-2006 р.н., 26-29.03.2019 р.
  4. Радзінський Вадим СШ № 4 8 кл. – Дворазовий чемпіон України з велоспорту (серед всіх вікових категорій) в парній гонці на час, 28-31.03.2019 р.
  5. Маркулинець Олег СШ № 4 9 кл. – Дворазовий чемпіон Закарпатської області з велоспорту в індивідуальній гонці (29.03.2019)

– ІІ місце на Чемпіонаті України в індивідуальній гонці в гору з велосипедного спорту (маунтенбайк) 11.08.2019 р.

– ІІІ місце на Чемпіонаті України в багатоденній гонці з велосипедного спорту (маунтенбайк) 08-11.08.2019 р.

  1. Штремпель Крістіан Ліцей імені Святого Іштвана 11 кл. – І місце на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Дружба» з естафетного бігу 4х100м. (травень 2019 р.)
  2. Есаульцев Павло НВК №10 10 кл. – І місце на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Дружба» з естафетного бігу 4х100м. (травень 2019 р.)
  3. Зенгел Евеліна НВК №10 10 кл. – ІІІ місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР 2003 р.н. і молодші (14-15.09.2018 р.)
  4. Бабіля Олександр Мукачівський ліцей 10 кл. – ІІ місце на першості Закарпатської області з баскетболу серед юнаків 2003 р.н., (09.03.2019 р.) (капітан команди)

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне