90700
19:48 13.092019

В Мукачеві урочисто відкрили фестиваль «Варишське пиво»

Життя 430

Сьогодні в місті урочисто відкрили фестиваль «Варишське пиво».

Він проходить вже вчетверте в центральному парку Мукачева, і представлені на ньому виключно приватні крафтові закарпатські пивоварні. Цьогоріч хмільний напій від 12 пивоварів, які приготували 40 сортів пива. Безкоштовно на відкритті фесту всі мали можливість смакувати пиво, яке варили спеціально на фест рівно 100 днів. Гостять відвідувачів фестивалю місцеві ресторації, чиї шеф-кухарі підготували тематичне пивне меню.

Ця подія є продовженням відновлення пивних традицій Закарпаття. Саме в Мукачеві була заснована перша пивоварня, яка започаткована князем Ференцем Ракоці ІІ у 1701 році, підписанням грамоти про заснування пивоварні в передмісті Подгерінг (Підгоряни, район Мукачева).

Офіційно фест запрацював в міському парку о 18:00 з параду пивоварів. Міський голова Андрій Балога відкрив бочку з пивом і начопував бокал пива, спеціально звареного на фестиваль. Долучилися до дійства й закарпатські пивовари.

Сьогодні на головній сцені виступатиме Марина і компанія, гурти «Рокаш» та «Вандор». Завтра та в неділю організатори фесту готують насичену програму – проводитимуть кулінарні майстер-класи та виготовлення страв національних культур Закарпаття, «пивні ігри» та «Як се буде «По-Закарпатськи?!» – гра- конкурс на знання закарпатських слів. В суботу фест прийматиме Міжнародний велозліт “Мукачево – веломісто №1” В суботу та неділю в парку, з 17:00 триватиме традиційний міський фестиваь національних культур “В родині єдиній”.

Фестивальне містечко працюватиме щодня до неділі включно з 11:00 по 22:00, інформує Мукачівська міськрада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне