88366
10:03 31.072019

На території Карпатського біосферного заповідника працюватиме фотограф-волонтер із Канади

Життя 581

Так, 29 липня відбулася зустріч адміністрації та колективу КБЗ із Брендоном Хартвіґом.

Він співпрацює з Європейським товариством дикої природи. У рамках проекту фотограф-волонтер приїхав в Україну, щоби зробити світлини місць, які сертифіковані товариством і є найнедоторканішими та найбільш дикими місцями.

Заступник начальника відділу науково-дослідної роботи та міжнародної співпраці Василь Покиньчереда зауважив, щоби фотографувати і природу, а також і культуру та побут місцевих жителів.

Отже, упродовж цих днів він відвідає Угольський та Чорногірський масив із ночівлею, та у вихідні – Кузій-Трибушанський масив, зокрема водоспад Лихий та Кузійський заповідний масив.

В.о. директора Карпатського біосферного заповідника Микола Рибак призначив працівників, які відповідатимуть за поїздки, подякував за співпрацю та побажав, аби все пройшло успішно.

Після цього Брендон Хартвіґ разом із заступником начальника відділу рекреації та сталого розвитку Іриною Йонаш оглянули Центральну садибу КБЗ. Зокрема, фотограф був вражений архітектурою будівель, а також від нещодавно відкритого «Водоспаду здоров’я», повідомляє прес-служба КБЗ.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне