Закарпатські газовики взяли участь у Всеукраїнських змаганнях фахівців діагностики газопроводів

Опубліковано: | Переглядів: 404
  • Поділіться із друзями:

Участь у ІІІ півфіналі Всеукраїнських змагань фахівців дільниці діагностики газопроводів взяли представники АТ «Закарпатгаз».

Змагання з професійної майстерності тривали впродовж 2 днів у Чернівцях. За цей час відбулася перевірка теоретичних знань працівників, виконання ними робіт з комплексного приладового обстеження надземних і підземних мереж та технічне обстеження газопроводу в шурфі, перевірка комплектації бригад ДДГ (оснащення автомобілів).

Загалом змагання проходили у кілька етапів. Спочатку, кожна газова компанія провела відбірковий турнір, на якому була визначена краща бригада групи комплексно приладового обстеження Служби контролю за виробництвом підприємства. Далі – змагання представників майже 20 газорозподільних компаній на спеціально облаштованих полігонах у трьох регіонах: Центральному, Західному та Східному.

“Ці змагання максимально наближені до реальних умов. Ми виконували все те, що доводиться робити у випадку необхідності: обстежували надземні та підземні газопроводи, оцінювали їхню герметичність та виявляли витоки газу. Такі змагання — хороша нагода обмінятися досвідом із колегами інших газових компаній та продемонструвати свої професійні навички”, — прокоментував учасник змагань, начальник служби контролю за виробництвом АТ “Закарпатгаз” Анатолій Стадніченко.

У результаті фахівці Закарпатгазу довели свою вправність, вміння та професійні навички і вже повертаються на Закарпаття, аби виконувати свої професійні обов’язки, інформує прес-служба АТ «Закарпатгаз»

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

    Ми в соцмережах:

Спецпроекти