Закарпатці спільно з угорцями відзначатимуть міжнародний День Дунаю

Опубліковано: | Переглядів: 746
  • Поділіться із друзями:

thumb-item-523x340-6ac8Щорічно наприкінці червня у 14 країнах басейну річки Дунай під егідою Міжнародної комісії із захисту р. Дунай відзначається спільний пан-європейський захід – День Дунаю.

В Україні, в басейні річки Тиса це свято традиційно проводиться під гаслом «Тиса – молодша сестра Дунаю».

Згідно з домовленостями Української та Угорської Сторін святкування з нагоди 10-ї річниці проведення Дня Дунаю в басейні р. Тиса відбудеться 28 червня 2016 року за участі представників Міжнародної комісії із захисту р. Дунай, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міністерства екології та природних ресурсів України, Держводагентства України, Міністерства регіонального розвитку Угорщини, Головного державного управління водного господарства Угорщини, керівників прикордонних областей двох держав та місцевих органів самоврядування обох Сторін.

«Відповідно до Протоколу позачергової зустрічі заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах було вирішено, що у створі 724 км р. Тиса біля с.Галабор Берегівського району Закарпатської області Угорською Стороною буде змонтовано тимчасовий понтонний міст між двома берегами річки, кожна із сторін забезпечить влаштування відповідної інфраструктури і тимчасового пункту перетину з метою участі у святкових заходах. Цей міст стане символом загально-тисайського єднання та ще одним кроком до «Європи без кордонів», – інформує Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса.

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

    Ми в соцмережах:

Спецпроекти