УжНУ опинився на 35 місці авторитетного рейтингу

Опубліковано: | Переглядів: 697
 • Поділіться із друзями:

Цьогоріч Ужгородський національний університет опинився на 35 місці у цьому авторитетному рейтингу. Ужгородський виш піднявся на 4 сходинки вище, ніж займав торік – у 2015 році УжНУ був на 39 позиції. В останні роки університет має позитивну динаміку: в 2013 р. – 43 місце, в 2014 р. – 41 місце, в 2015 р. – 39. Детальніше з рейтингом «Топ-200 Україна» можна ознайомитися за посиланням.

20151224_1352_korpus_bnr

Рейтингове оцінювання українських університетів провів Центр міжнародних проектів «Євроосвіта», що створений за підтримки Науково- дослідного інституту прикладних інформаційних технологій Кібернетичного центру НАН України. Стартувавши у 2006 році проект «Топ-200 Україна» став першим і залишається на сьогодні єдиним акредитованим IREG академічним рейтингом в Україні, відмінною рисою якого є спроба порівняти між собою університети різних типів на основі застосування до них універсальної системи критеріїв, повідомила «Карпатському об’єктиву» прес-служба УжНУ.

Це один з трьох показників (поряд з рейтингом Scopus та Webometrics) які формують консолідований рейтинг вишів. Також слід відмітити, що згідно оприлюдненим останніми рейтингами Scopus УжНУ займає 13 позицію, а Webometrics – 26 (станом на липень 2015 року – 80 місце). Чекаємо на консолідований рейтинг, результати якого будуть обнародувані на початку липня.

Проректор Мирослава Лендьел зазначила: «Рейтинги університетів – це один з критеріїв, на які орієнтуються абітурієнти, роботодавці та міжнародні партнери будь-якого вишу. Він допомагає визначити сфери діяльності, в яких ми досягли добрих результатів, а також ті, в яких треба попрацювати. Тому це є добрим управлінським інструментом. У будь-якому випадку прогрес Ужгородського національного університету свідчить, що ми рухаємося вперед і здатні конкурувати з кращими українськими вишами».

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події