71111
09:35 12.122018

Ужгородцям презентують нову правову платформу

Життя 696

У п’ятницю, 14 грудня, о 11.00 у прес-центрі Закарпатської ОДА відбудеться презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

«WikiLegalAid» є інноваційним інструментом, що допомагає в роботі працівникам системи безоплатної правової допомоги, які надають правові консультації на місцях.

Під час заходу буде представлена інформаційна база, що функціонує за принципом відомої «Wikipedia», поповнюється правовими консультаціями з різних тем, що відповідають реальним запитам клієнтів системи, які приходять до центрів та бюро правової допомоги у всіх регіонах країни, дає можливості для громадян отримати актуальні вичерпні правові консультації, що сприятиме посиленню правової спроможності та правової обізнаності громадян.

УЧАСНИКИ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ:

Євген Когутич – начальник ГТУЮ у Закарпатській області;

Василь Попадинець – директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області;

Павло Марамигін – начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру, експерт з питань забезпечення належного функціонування довідково-інформаційної платформи правових консультацій WikiLegalAid, повідомив “Карпатському об’єктиву” прес-центр Закарпатської ОДА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне