https://rx.ua
53785
09:08 24.042018

Тривають напрацювання з розробки Стратегії розвитку міста «Ужгород – 2030»

Життя 852

23 квітня у міській раді відбулася презентація та обговорення вже зробленого робочими групами експертів.

DSC_0961

Заступник міського голови Ігор Фартушок, вітаючи учасників зустрічі, наголосив, що вже проведено масштабну роботу з аналізу масиву даних і дуже багато праці з узагальнення ще попереду.

Модерувала дискусію директор Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в Ужгороді Світлана Мітряєва.

Представили детальний аналіз реалізації послуг, промислового виробництва в Ужгороді впродовж останніх 5 років, тенденції динаміки і складові доходів до міського бюджету, ризики та загрози бюджетного процесу насамперед через перекладання окремих функцій із загальнодержавного рівня на міський, зростання соціальних допомог тощо.

Голова правління Агентства місцевого розвитку «Європоліс», консультант Асоціації міст України, експерт зі стратегічного планування Всеукраїнської мережі Олег Лукша перерахував 30 промоційних ознак та характеристик міста, які виділяють його серед інших і є його важливими перевагами.

Завідувач кафедрою міжнародних економічних відносин УжНУ, доктор економічних наук, професор, директор Інституту державного управління та регіонального розвитку Володимир Приходько наголосив, що саме в Ужгороді сконцентровано інституційний та інтелектуальний потенціал краю, який потрібно максимально задіювати для залучення інвестицій, інноваційних продуктів, міжнародного співробітництва.

DSC_1009

Директор Закарпатського Центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАНУ, доцент УжНУ Степан Сембер зазначив, що потрібно врахувати також, наскільки законодавча база і підзаконні акти дозволяють реалізовувати ресурсний потенціал Ужгорода і які з можливостей реально працюють не лише в нашому місті, а взагалі в країні.

Декан біологічного факультету УжНУ Ярослава Гасинець представила детальний аналіз причин і впливу забрудненості повітря, стану збирання й переробки побутового сміття, відходів, водопостачання та водовідведення, ситуацію із зеленими насадженнями в місті, зокрема, з тотальним старінням дерев і необхідності їх заміни на звичні для цієї місцевості види лише з окремими вкрапленнями екзотів.

Представили і SWOT-аналізи за напрямками, говорили про необхідність визначити також параметри якості життя, необхідність адміністративно-територіальної реформи, запровадження параметрів розумного міста та креативного міста.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді відбулась важлива зустріч очільників МЗС України та Угорщини. Фото, відео
18:45
У прикордонному Берегово з незаконного обігу вилучено сигарети
18:18
Вчинення корупційного адмінправопорушення: прокуратура довела вину начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства
18:11
Під час візиту до Словаччини буде укладено угоду для відновлення регулярних польотів до аеропорту Ужгорода – Зеленський
17:56
В Угорщині співробітника прикордонної поліції засудили до 5 років ув’язнення
17:30
На Закарпатті програма «Музична магія» завершилась урочистим гала-концертом
17:15
У Мукачеві відкриють виставку картин «Dercen Art Gallery»
16:51
В Ужгороді проведуть онлайн-практикум для органів місцевого самоврядування
16:31
На Рахівщині турист зірвався в ущелину. ФОТО
16:12
Все, що ви хотіли знати про польоти на парапланах
15:50
Всі новини
Головне