Традиційний фестиваль Берегівщини  цьогоріч пройде у Яноші

Опубліковано: | Переглядів: 615
  • Поділіться із друзями:

Фестиваль BEREG FEST вперше за роки свого існування кардинально змінив місце дислокації. Рішенням керівництва Берегівської державної адміністрації цьогоріч всі події фестивалю відбуватимуться 30 вересня та 1 жовтня у селі Яноші, на стадіоні ім. Дьордя Борно.

1

Слід нагадати, що започатковано його у 1963 році у рамках святкування днів добросусідства між Українською РСР та Угорщиною, як фестиваль “Дружба без кордонів”. Протягом майже п’яти десятиліть фестиваль кілька разів змінював формат та місце проведення. У 2010 році у основу його формату було покладено принцип відкритої участі, головною ідеєю стало відродження давніх народних традицій краю. Разом з тим фестиваль отримав нову назву, символіку та оновлену програму, повідомляє Beregovo.Today.

Як повідомляють у Берегівській РДА наразі у селі Яноші, на стадіоні ім. Дьордя Борно, повним ходом йде підготовка до BEREG FEST 2017 (на фото). Зокрема триває очищення прилеглої території від чагарників, вирівнювання грунту для розміщення наметів тощо. Слідкує за цим особисто голова адміністрації Іштван Петрушка, який сам родом з цього села.

Однак чимало берегівчан не розуміють чому найстаріший фестиваль Закарпаття змінив “прописку”. І переймаються тим, що це стане для багатьох перепоною його відвідування.

– Чому має страждати багатотисячне Берегово, бо потрібно “пропіарити” Яноші (догадайтеся чому). Де логіка? Скажете, що потрібно це свято відзначати в районі – о’кей, то давайте по черзі. Може цього року у Свободі чи Квасові або в Гаті? – задають питання на офіційній сторінці фестивалю обурені жителі Берегова.

– Більшості людей це взагалі не подобається. Правильно тут писали, якщо проводиться у селі Яноші тоді треба перейменувати на Яношіфест, – пишуть інші.

– Не варто сперичатись щодо місця провдеення! Хіба це головне?! Головне що Берегівська районна державна адміністрація підтримує проведення Bereg Fest. Подібний захід, який вже багато років збирає велику кількість людей, лише додає плюсів і місту і району!, – відповідають натомість організатори фесту.

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

    Ми в соцмережах:

Спецпроекти