Завтра в Ужгороді відзначать преміями переможців міжнародних учнівських олімпіад

Опубліковано: | Переглядів: 673
  • Поділіться із друзями:

55ae38a93eЗавтра голова Закарпатської ОДА відзначить преміями переможців міжнародних учнівських олімпіад та зустрінеться з керівництвом держпідприємства «СЕТАМ», що займається реалізацією арештованого майн

У вівторок, 22 серпня, в сесійній залі Закарпатської облдержадміністрації відбудеться розширене засідання колегії департаменту освіти і науки, під час якого підіб’ють підсумки роботи галузі у поточному навчальному році та окреслять плани на майбутнє. У рамках засідання Геннадій Москаль нагородить учнів-переможців Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та їх учителів. Зокрема, найвищу відзнаку ОДА «За заслуги перед Закарпаттям» Геннадій Москаль вручить Станіславу Томашу – срібному призеру Міжнародної олімпіади з інформатики, цьогорічному випускнику, який отримав максимум балів за підсумками ЗНО. Початок заходу об 11.00.

Цього ж дня Геннадій Москаль зустрінеться з генеральним директором Державного підприємства «СЕТАМ», яке займається реалізацією арештованого майна шляхом проведення електронних торгів. У ході зустрічі сторони підпишуть меморандум про співпрацю.

Зустріч почнеться о 12.00 у камінному залі облдержадміністрації.

Запрошуємо представників ЗМІ.

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

    Ми в соцмережах:

Спецпроекти