Свої «Акварельні сюжети Ужгорода» представив глядачам Ярослав Дуленко

Опубліковано: | Переглядів: 2184
 • Поділіться із друзями:

Художня виставка Ярослава Дуленка під назвою «Акварельні сюжети Ужгорода» відкрилася у художному салоні «АРТ ПРО». На вернісажі – близько двох десятків робіт, виконаних автором впродовж останніх років.

18582342_465084373829699_2243793625266195243_n

Прекрасний, старовинний, по-літньому теплий, вмитий осінніми дощами і засипаний першим снігом – таким постає в акварельній серії митця обласний центр Закарпаття. Автор закоханий у місто, і урбаністичні краєвиди наче оживають перед глядачем – вузькі старовинні вулочки, затишні кав’ярні в тісних двориках, величні храми та пам’ятки архітектури. Всі акварелі виконані старанно і водночас так, що відчувається – вони написані буквально в одну мить, на одному подиху технікою «а ля пріма».

Експозицію високо оцінили присутні на її відкритті закарпатські художники, про автора тепло відгукувалися друзі та колеги. В основному, всі присутні відзначали розвиток творчої майстерності художника, його прагнення до самовдосконалення, пошук нових форм і мотивів. У підсумку й з’являється, за висловами гостей, «…така хитра техніка, коли треба знайти собі випадковості, які іншим не повторити», повідомляє zakarpattya.net.ua.

Високо оцінив експозицію народний художник України Василь Скакандій. «Виставка вдалася, – відзначив відомий живописець. – В акварелі у нас відверто кажучи, працює небагато художників, більшість схиляється до полотна, живопису, олії… А ось щодо акварелі… Деколи навіть доводиться чути: ну, там, якась акварелька… І виходить, що ніби й добре, але це й не основне… Тому, як на мене, до акварелі у нас ще такої уваги і поваги не було». Василь Скакандій озвучив ідею, яку обласна спілка художників Закарпаття планує втілити в життя вже у жовтні поточного року: йдеться про організацію і відкриття першої в області виставки акварелі в ретроспективі. Передбачається, що в експозиції візьмуть участь роботи як основоположників закарпатської школи живопису – Федора Манайла, Андрія Коцки, Вільмоша Береца, Володимира Микити – так і робіт сьогоднішнього покоління художників, які працюють в техніці акварелі. «Така виставка приверне увагу до акварелі. Бо хотілося б, щоб люди сприймали мистецтво акварелі як високе», – уточнив В. Скакандій. Експозиція триватиме до 1 червня 2017 року.

Текст: Наталія Петерварі, Фото: Роберт Довганич

 • Свої «Акварельні сюжети Ужгорода» представив глядачам Ярослав Дуленко
 • Свої «Акварельні сюжети Ужгорода» представив глядачам Ярослав Дуленко
 • Свої «Акварельні сюжети Ужгорода» представив глядачам Ярослав Дуленко
 • Свої «Акварельні сюжети Ужгорода» представив глядачам Ярослав Дуленко
 • Свої «Акварельні сюжети Ужгорода» представив глядачам Ярослав Дуленко
 • Свої «Акварельні сюжети Ужгорода» представив глядачам Ярослав Дуленко
«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події