132075
16:04 28.062022

Цьогоріч на Закарпатті оздоровлять 7 тисяч дітей

Життя 590

Щонайменше 7 тисяч дітей шкільного віку планують оздоровити на Закарпатті цього року. Аби літня оздоровча кампанія пройшла успішно, в регіоні функціонує відповідний Координаційний штаб. Про це на брифінгу розповів заступник голови ОВА Петро Добромільський.

За його словами, близько 5 тисяч дітей пільгових категорій відпочиватимуть у денних таборах на базі шкіл, для цього в області відібрали 82 локації. Ще майже 2 тисячі планують оздоровити у закладах із цілодобовим перебуванням. Йдеться про дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, вимушено переміщених, а також дітей, батьки яких зникли безвісти чи загинули в боях за Україну.

«Ми говоримо про закарпатських і внутрішньо переміщених дітей. Які б складні умови зараз не були, але дійсно є діти, які прибули із зони бойових дій, діти загиблих героїв, – зазначив Петро Добромільський. – В області на ці заходи за програмою літнього оздоровлення було заплановано 2 млн грн. Учора відбулася нарада, де додатково за дорученням керівника області Віктора Микити буде виділено ще близько 1 млн грн».

На Закарпатті у межах проведення літньої оздоровчої кампанії дітей прийматимуть 9 закладів, там є приміщення, які відповідають усім нормам, де в разі надзвичайних ситуаціях діти зможуть перебувати в безпеці.

Заступник голови ОВА також підкреслив, що тривають перемовини з міжнародними партнерами щодо можливості оздоровлення наших дітей в інших країнах. Так, щонайменше 300 дітей планують відправити на відпочинок за кордон.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне