130949
12:14 6.062022

На Закарпатті є перша визнана особа без громадянства

Життя 1856

У Головному управлінні ДМС в Закарпатській області вперше прийнято заяву на оформлення посвідки на тимчасове проживання від особи, що визнана особою без громадянства.

26-річний Леонід з Мукачівщини у травні минулого року звернувся до Мукачівського районного відділу із заявою про визнання його особою без громадянства. З юридичним супроводом допомагала громадська організація NEEKA Ukraine.

Молодий чоловік вже тривалий час проживає без документів. Він зовсім маленьким приїхав на Закарпаття разом з мамою з Узбекистану. Проте розбіжності з батьком – громадянином Узбекистану – не дозволили врегулювати питання громадянства сина до настання повноліття, а відтак – отримати документ, що посвідчує особу.

Днями Леонід отримав довідку про визнання його особою без громадянства. Це, у свою чергу, стало підставою для оформлення посвідки на тимчасове проживання. У подальшому чоловік зможе клопотати про набуття громадянства України. Для Леоніда легалізація проживання та наявність документів це ще і шанс для отримання медичної соціальної допомоги, прецевлаштування.

Про це інформує Міграційна служба Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне