130334
16:13 26.052022

У міськраді обговорили роботу таксі в Ужгороді

Життя 1480

Обговорити роботу таксі в Ужгороді, з’ясувати, які є проблеми та визначити шляхи їх вирішення – для цього сьогодні зібрали зустріч із перевізниками в Ужгородській міській раді.

У ній взяли участь заступники міського голови Василь Пинзеник та Артем Погорєлов, радник міського голови Григорій Шевчук, начальники відділів – транспорту Петро Бобик, з питань праці та зайнятості населення – Олеся Афанасьєва, представники Нацполіції, Укртрансбезпеки та представники служб, сервісів, мобільних застосунків таксі, зокрема й Uklon, Uber, Bolt, 838.

Як контролюються дії водіїв, хто за них несе відповідальність? Чи перевіряється технічний стан машин і здоров’я водіїв перед виходом на рейси? Хто і яку відповідальність несе перед пасажирами, які платять за послугу? Як водії захищені соціально? Із усіх цих та інших тем започаткували діалог. Найбільша дискусія була про те, що великі мережеві компанії, сервіси не сплачують в місто податки, насамперед із доходів/зарплат (ПДФО, який забезпечує левову частку міського бюджету), хоча користуються міськими дорогами, а їх постійно потрібно й обслуговувати, і ремонтувати.

Представники місцевих служб таксі нарікали, що вони не можуть конкурувати з великими сервісами, котрі мають менші видатки через несплату податків, видатків на проходження медоглядів водіїв та технічного огляду транспортних засобів і суттєво демпінгують за тарифами на свої послуги. Усі скаржилися на водіїв-«нелегалів», особливо біля залізничного вокзалу, які перевозять пасажирів без будь-яких ліцензій, дозволів і сплати податків, на складність із оформленням офіційних ліцензій, на те, що в Ужгороді потрібні виділені смуги для руху таксі, місця для стоянок тощо.

Домовилися, що через місяць зустрінуться, а доти ті, хто не платить податки тут, повинні з’ясувати можливості зареєструвати свою діяльність і сплачувати відрахування. За якийсь час плануються рейдові перевірки із контрольними поїздками/закупками, однак запевнили, що ніхто не має намір жодним чином «закручувати гайки», навпаки, готові допомагати бізнесу, але всі повинні працювати в рівних умовах, за чіткими і прозорими алгоритмами, щоб люди отримували якісні послуги, а місто – надходження до бюджету.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Від початку війни до закарпатських медиків звернулося понад 85 тисяч ВПО
19:19
У Місійному центрі «Агапе» села Попово забезпечують житлом та харчуванням вимушено переміщених осіб. ВІДЕО
16:24
У першому півріччі 2022 року Закарпатська митниця видала понад 4 тисячі сертифікатів EUR.1
15:57
Ужгородські музиканти перемогли на міжнародному конкурсі
15:44
У Закарпатті до зведеного бюджету перераховано понад 5,8 млрд грн податків
15:26
Цьогоріч на Закарпатті майже 13 тисяч дітей підуть до першого класу
15:08
У Рахові вручили випускникам свідоцтва про закінчення школи
14:54
Минайці з користю готуються до нового сезону
14:45
Реформатська церква відправила чергову партію гуманітарної допомоги до Харківської області. ВІДЕО
14:33
Закарпатські пункти прихистку переселенців отримали картоплю від реформатської церкви. ВІДЕО
14:08
Всі новини
Головне