130316
12:23 26.052022

Міжнародні експерти розробляють для Закарпаття план управління відходами

Життя 1162

Команда міжнародних експертів APENA 3 продовжує роботу над розробкою плану управління відходами для Закарпаття.

«Фахівці проєкту, що фінансується з ЄС, зібрали дані щодо кожної громади в області. Згрупувавши всю інформацію, перейшли до наступного етапу – вибору способів і методів, якими можна найефективніше налагодити процес управління відходами у розрізі їхнього походження (медичні, індустріальні, господарські) », – повідомив Мирослав Білецький, перший заступник голови обласної військової адміністрації.

У зв’язку з подіями в Україні експертам доводиться суттєво оновлювати вихідні дані. Це пов’язано зі значним збільшенням кількості населення за рахунок внутрішньо переміщених осіб, а отже і продукованого сміття. Зростання кількості мешканців має сильний вплив на довкілля та перевантажує інфраструктуру з вивезення і переробки відходів.

Як зазначають фахівці, такий план допоможе визначити, які об’єкти інфраструктури поводження зі сміттям є першочерговими, а також вирішити питання, пов’язані зі збільшенням кількості побутових відходів.

APENA 3 – це проєкт міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади для впровадження та застосування законодавства ЄС у сферах захисту навколишнього середовища, протидії кліматичним змінам та розвитку інфраструктурних проєктів».

Про це повідомляє офіційний веб-сайт Закарпатської обласної військової адміністрації.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне