130194
08:30 25.052022

На Закарпатті може з’явитися перший пункт пропуску з Польщею

Життя 1501

Про це Генеральний Консул Генерального Консульства Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкевич повідомила у рамках передачі гуманітарної допомог від Уряду Республіки Польща громадам Закарпаття у селі Волосянка на Великоберезнянщині Ужгородського району.

Зокрема, Генконсул разом з Консулом з політично-економічних питань Томашем Ковалем привезли до Волосянки дві вантажівки гуманітарної допомоги. Це — 16 палет із продуктами харчування, серед яких макаронні вироби, консерви, каші, продуктові набори, швидкі обіди та вершкове масло та інше.

Відтак гості з Польщі відвідали Волосянський дошкільний заклад, де наразі проживають тимчасово переміщені із зони бойових дій українці. Пані Дзвонкевич розпитала наших співвітчизників про їхній шлях до Закарпаття та запевнила їх у подальшій підтримці Польщею України.

Що ж до питання потреби у облаштуванні КПП Лубня- Волосате на українсько-польському кордоні, його підняв голова Ставненської територіальної громади Іван Мандрик та депутат облради Ярослав Шукаль. Ця ідея, щоправда, обговорюється вже давно, однак, зараз, коли у державі криза, спровокована війною, на думку представників місцевого самоврядування, такий перехід дав би новий поштовх до розвитку туризму у громаді й районі, а відповідно — й до появи нових робочих місць.

Про це повідомляє Закарпатська обласна рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне