130144
09:13 24.052022

Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді вручило подарунки переможцям творчого конкурсу

Життя 5791

Мова йде про конкурс малюнків започаткований Національним інститутом стратегічних досліджень (Угорщина) для учнів дошкільних, середніх та вищих закладів освіти Карпатського регіону. Його проводять далеко не вперше, а свої роботи для участі в конкурсі щороку надсилають кілька тисяч учасників.

«Угорський герб та прапор» – ось тема, за якою учасники готували малюнки. Кожен з них демонстрував своє бачення, як класичне, так і абстрактне. Діти Закарпаття теж щороку надсилають свої роботи до дипломатичних установ Угорщини в Ужгороді та Берегові, які й відправляють шедеври юних художників до Будапешта на розгляд комісії конкурсу.

Дипломатичне представництво Угорщини в Ужгороді вже вручило подарунки учасникам з різних куточків Закарпаття. Наразі ж свої заслужені призи отримали вихованці та викладачі Ужгородської дитячої школи мистецтв. Під час передачі нагород Наталія Громова, директор закладу, зазначила, що учні вже кілька років поспіль беруть участь у такому цікавому та творчому конкурсі. Традиційно конкурс проводять в березні, але цьогоріч, через об’єктивні причини, його перенесли на пізнійший термін.

«У школі мистецтв навчається багато талановитих дітей, тож для нас всі вони – наша гордість. Цей рік не став винятком і гарна традиція продовжилася, адже п’ять учнів і три педагоги-наставники стали переможцями художнього конкурсу. Для нас це велике свято і я приємно вражена, що ми маємо стільки дійсно талановитих дітей», – додала пані Наталія.

Консул Едіна Албертне Шімон розповіла, що конкурс з тематикою «Угорського гербу та прапора», має за мету єднати народи та громади. Так, угорський уряд 16 березня визначив Днем угорського гербу та прапора і щороку до відзначення цього свята проводять творчий конкурс. Всі переможці конкурсу отримують цінні подарунки та книги.

«Цього року до участі в конкурсі надіслали понад 2200 робіт і 50 есе з різних куточків Карпатського регіону. Велика радість для нас, що закарпатcькі діти разом зі своїми педагогами теж активно долучилися та надіслали велику кількість малюнків», – зазначила пані консул.

Крім того, Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді подарувало Ужгородській дитячій школі мистецтв комплект книг угорською мовою, які обов’язково знайдуть вдячних читачів.

Вікторія КОПИНЕЦЬ

Відео – Дмитро МИСЬ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Від початку війни до закарпатських медиків звернулося понад 85 тисяч ВПО
19:19
У Місійному центрі «Агапе» села Попово забезпечують житлом та харчуванням вимушено переміщених осіб. ВІДЕО
16:24
У першому півріччі 2022 року Закарпатська митниця видала понад 4 тисячі сертифікатів EUR.1
15:57
Ужгородські музиканти перемогли на міжнародному конкурсі
15:44
У Закарпатті до зведеного бюджету перераховано понад 5,8 млрд грн податків
15:26
Цьогоріч на Закарпатті майже 13 тисяч дітей підуть до першого класу
15:08
У Рахові вручили випускникам свідоцтва про закінчення школи
14:54
Минайці з користю готуються до нового сезону
14:45
Реформатська церква відправила чергову партію гуманітарної допомоги до Харківської області. ВІДЕО
14:33
Закарпатські пункти прихистку переселенців отримали картоплю від реформатської церкви. ВІДЕО
14:08
Всі новини
Головне