130095
14:01 23.052022

У Кішварді стартували безкоштовні курси угорської мови для українських переселенців

Життя 1363

В угорському місті Кішварда стартував проект Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА щодо безкоштовного навчанню угорської мови як іноземної для українських та українсько-угорських переселенців.

Зокрема, організовано різні форми навчання за програмою «Вчимо угорську разом», за сприяння ТОВ «Угорська дипломатична академія» та Державного секретаріату, відповідального за програму «Stipendium Hungaricum».

Навчання відбуватиметься в різних групах, як онлайн, так і у формі відвідування, у групах різних рівнів (початківців та середніх), двічі на тиждень протягом одного року.

Підручники, необхідні для навчання, надаються студентам безкоштовно. Їх особисто отримали в Будапешті від Угорської дипломатичної академії мер міста Кішварда, член-засновник ЄОТС ТИСА Тібор Лелесі та директор ЄОТС ТИСА Андреа Сабоне Цап.

Учасники курсів розпочали тренінг у замку «Bagolyvár» в Кішварді у кількох групах. Технічне обладнання, координацію та організацію тренінгу здійснює ЄОТС ТИСА, за сприяння «Kárpátalja Ház» (Дім Закарпаття) та Культурного товариства збереження традицій «Варда».

«Сподіваємося, що завдяки цій ініціативі ми зможемо надати більше можливостей багатьом сім’ям, які були вимушені покинути свої домівки, спілкуватися і працевлаштуватися», — прокоментувала проект Андреа Сабоне-Цап.

Про це повідомляє Закарпатська обласна рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне