129883
20:18 19.052022

Допомога переселенцям в Ужгороді від Товариства Червоного Хреста

Життя 2819

Гуманітарну допомогу внутрішньо переміщені особи, які тимчасово проживають в Ужгороді, вчергове отримували напередодні від Ужгородської міської організації Товариства Червоного Хреста України. Як розповіла голова організації Валентина Митровцій, видавали родинні санітарно-гігієнічні набори, які отримали від Закарпатської обласної організації ТЧХУ та одного з партнерів Товариства Червоного Хреста України – Червоного Хреста Австрії. Активно допомагають і представництва Червоного Хреста з Чехії, Румунії, Угорщини. За сприяння цих партнерів, з товарів їх гуманітарної допомоги , сформовані набори продуктів харчування, які видали 18 травня.

Акція – не разова, працівники та волонтери Ужгородської міської організації Товариства Червоного Хреста постійно, практично щотижня, надають внутрішньо переміщеним особам таку допомогу – продуктові та набори гігієни. Минулої суботи видавали засоби гігієни, але оскільки люди зараз найбільше потребують продуктів, то вчора роздавали їх.

В організації ведуть чіткий облік, мають базу отримувачів і, відповідно, потім звітуються перед донорами. Інформують про день та час, коли і яку допомогу можна отримати, на сторінці організації у Фейсбуку та через місця компактного проживання переселенців.

Із працівниками Ужгородської міської організації Червоного Хреста, волонтерами із міжнародних організацій сьогодні поспілкувався і міський голова Богдан Андріїв. Обговорили питання, які потребують сприяння з боку міської ради, представники організації розповіли, що у планах, крім надання переселенцям гуманітарної допомоги, розширення діяльності, зокрема і надання медичних послуг.

Загалом із початку запровадження в Україні воєнного стану, коли розпочали надавати допомогу переселенцям, Ужгородська міська організація Товариства Червоного Хреста України вже видала 2441 гігієнічний набір, 3218 наборів із продуктами, поінформувала пані Валентина. Одягом, взуттям, постільними речами забезпечили 8 961 людину. Одяг та взуття зараз як гуманітарна допомога не надходять, тож видають людям із того, що приносять ужгородці.

Усього матеріальну допомогу від початку введення в Україні воєнного стану від міської організації Товариства Червоного Хреста отримали 14 590 осіб, що тимчасово проживають в Ужгороді.

Інформує Ужгородська міська рада

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне