129835
13:35 19.052022

В Закарпатській області реконструюватимуть будівлі для проживання переселенців

Життя 1385

Переобладнання та реконструкція будівель для комфортного проживання переселенців – важливе завдання, над яким керівництво області працює з міжнародними партнерами.

Як повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, зараз, зокрема, зосереджують увагу на потребах людей з інвалідністю, матерів з дітьми, багатодітних сімей, яким сьогодні найбільше необхідна така підтримка.

В області визначили локації, які можна перепрофілювати для середньострокового житла, своєю чергою Міжнародна організація з міграції відібрала кілька місць, де вона готова розпочати роботи. На зустрічі Віктор Микита з координатором МОМ з надзвичайних ситуацій Марком Кіментоном та координатором МОМ із зв’язків з урядом Віталієм Криськом обговорили етапи реалізації робіт на об’єктах, терміни виконання.

«Такі кроки є необхідними в теперішній час, адже маємо забезпечити переселенців житлом з відповідними умовами. Представники МОМ долучаться до нашої робочої групи, яка займається цими питаннями, аби працювати спільно в одному напрямку.

Маємо підтримку організації і в інших проєктах, зокрема від представництва МОМ, Агентства ООН з питань міграції, в Україні виплатили допомогу понад 47 тисячам переселенців», — наголосив Віктор Микита.

Про це повідомляє Закарпатської ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне