129717
15:11 18.052022

В міській лікарні Мукачева проводять операції по заміні одночасно двох суглобів

Життя 1364

Операції із заміни суглобів в лікарні проводять вже понад 10 років. Наразі є можливість замінити одразу два суглоби. Подібні оперативні втручання на території Закарпаття проводять тільки в обласному центрі та в місті Мукачево у Лікарні святого Мартина.

Замінити одразу 2 колінні чи кульшові суглоби не так просто. Пацієнт має бути готовий до оперативного втручання. У нього повинні бути в нормі всі аналізи та хорошим загальний стан організму, тому зазвичай такі операції проводять пацієнтам молодого та середнього віку.

13 травня в Лікарні святого Мартина ортопед-травматолог Мирослав Гавришко, разом з Дмитром Білоусом та Василем Пацьо провели операцію для чоловіка 55-ти років по одночасній заміні 2 кульшових суглобів. Коксартроз 4-ї степені не дозволяв пацієнту нормально жити та працювати. Пацієнт вже на наступний день відчув значне полегшення, але попереду його чекає ще тривала реабілітація.

Лікарня святого Мартина закупила тотальні безцементні суглоби виробництва США “Micro-Port” по тендеру. Вони відрізняються своєю якістю та комфортною експлуатацією. Для пацієнтів Лікарні святого Мартина, ці дороговартісні протези абсолютно безкоштовні.

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне