124394
15:02 22.022022

Відбулися річні загальні збори місцевого осередку ТУКЗ-КМКС села Чома

Життя 2382

Місцевий осередок Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) села Чома провів річні загальні збори 20 лютого.

На початку заходу Вівієн Беца й Ченґе Кішдєрі продекламували вірші Мігая Бабіча та Лайоша Повша.

Після ухвалення питань порядку денного присутніх привітав голова місцевого осередку Янош Рац, котрий доповів про роботу організації за минулий рік. За його словами, наразі місцевий осередок налічує 280 членів. Незважаючи на епідемію, 2021-го з дотриманням карантинних правил вдалося провести кілька заходів. Крім того, представники осередку взяли участь у заходах, організованих ТУКЗ-КМКС на районному та обласному рівнях. Зокрема у відзначенні національного свята 15 березня в Бадалові, в акції запалення «Вогню єдності», традиційному святі «Турул» у смт Вилок та «Куруц-фесті» в Пийтерфолво. У Чомі організували також традиційний футбольний турнір, відзначили День святого Іштвана та вшанували пам’ять жертв сталінських репресій. Клуб пенсіонерів села виготовив адвентський вінок, і вся громада спільно відзначала кожну неділю Адвенту під час очікування Різдва. Янош Рац подякував членам місцевого осередку, котрі долучилися до збереження угорської культури і традицій, своєю роботою зміцнювали національну ідентичність у серцях угорської громади.

Після звіту голови місцевого осередку до присутніх звернувся очільник Берегівського районного осередку ТУКЗ-КМКС Йожеф Шін. Він поінформував про нинішню геополітичну ситуацію, про роботу Берегівської районної ради, а також наголосив на важливості понад 30-річної діяльності організації та підтримки закарпатців Угорщиною в усіх сферах суспільного життя.

Відтак депутатка фракції Олександра Чуга доповіла про роботу фракції «КМКС» ПУУ в раді Берегівської міської територіальної громади, зокрема про важливі питання, які турбують мешканців, земельні справи.

Присутні члени організації схвалили роботу місцевого осередку протягом минулого року.

CsA/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне