73387
15:05 5.022022

Дистанційне навчання в Тячівській громаді продовжено

Життя 2121

4 лютого 2022 року в Тячівській міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного засідання (див. протокол), відповідно до Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236„Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами та доповненнями), комісія вирішила:

Продовжити призупинення до 14 лютого 2022 року відвідування гуртків, спортивних секцій, закладів загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти Тячівської міської територіальної громади із переведення учнів шкіл на дистанційну форму навчання.

Посилити пропускний режим та заборонити вільний вхід відвідувачів хворих до приміщень Тячівської айонної лікарні без одягнених захисних масок або респіраторів, що закривають ніс та рот та одного із документів:

– негативного тесту-ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до входу в приміщення;

– документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами;

– іноземного COVID-сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією чи кількома дозами вакцин.

Керівникам установ, підприємств комунальної власності та ЦНАПу особистий прийом громадян проводити лише із сертифікатами про вакцинацію.

Перевести проведення усіх масово соціальних значимих заходів в режим онлайн через інтернет-стримінг.

Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відео конференцій усі наради, заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), у тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків).

Керівникам підприємств всіх форм власності, які провадять підприємницьку діяльність на території Тячівської міської територіальної громади забезпечити належний контроль за дотриманням роботодавцями вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 30.11.2021 № 2664 „Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2021 р. за № 1624/37246. Особливу увагу зосередити на дотриманні цих вимог у державних, комунальних підприємствах, установах та організаціях, а також безпосередньо у органах місцевого самоврядування.

Про це йдеться на сайті Тячівської громади.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Від початку війни до закарпатських медиків звернулося понад 85 тисяч ВПО
19:19
У Місійному центрі «Агапе» села Попово забезпечують житлом та харчуванням вимушено переміщених осіб. ВІДЕО
16:24
У першому півріччі 2022 року Закарпатська митниця видала понад 4 тисячі сертифікатів EUR.1
15:57
Ужгородські музиканти перемогли на міжнародному конкурсі
15:44
У Закарпатті до зведеного бюджету перераховано понад 5,8 млрд грн податків
15:26
Цьогоріч на Закарпатті майже 13 тисяч дітей підуть до першого класу
15:08
У Рахові вручили випускникам свідоцтва про закінчення школи
14:54
Минайці з користю готуються до нового сезону
14:45
Реформатська церква відправила чергову партію гуманітарної допомоги до Харківської області. ВІДЕО
14:33
Закарпатські пункти прихистку переселенців отримали картоплю від реформатської церкви. ВІДЕО
14:08
Всі новини
Головне