123876
16:13 4.022022

В Ужгороді відкрили філателістичну виставку

Життя 1833

З нагоди старту XXIV зимової Олімпіади в Пекіні, в Ужгороді, у спорткомплексі «Юність», відкрилася 5-та Регіональна виставка олімпійської і спортивної філателії, присвячена головній світовій спортивній події. Як зазначили організатори, це захід, який не має аналогів в Україні.

Виставку відкрито за сприяння відокремленого підрозділу ГО «НОК України» в Закарпатській області, обласного товариства філателістів та відділення «Укрпошти» у Закарпатській області. Метою є популяризація спорту та філателії.

На виставкових площах презентовано марки, конверти, погашення виключно спортивної тематики. Родзинками є філателістичні матеріали про Закарпаття, із історії держави – марки і гроші 1918 року, а також шевченківська тематика, яку підготував клуб юних філателістів із Тернопільської області. Усього представлено 15 філателістичних стендів. Крім закарпатських колекціонерів на виставці присутні гості із різних міст України: Києва, Харкова, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Полтави та ін. Учасники та гості мають можливість придбати унікальні філматеріали.

Відтак було презентовано новинку – тематичний конверт та урочисто зроблено спеціальне погашення «Регіональна виставка олімпійської та спортивної філателії «Закарпатолімпфіл 2022».

Також нині на площі Народній, на головному флагштоку замайорів прапор Національного олімпійського комітету України.

Пресслужба Закарпатськогої обласної ради

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне