121808
13:58 8.122021

В Ужгороді борються зі стихійними автостанціями

Життя 3958

Виконком Ужгородської міської ради звернувся до перевізників, які обслуговують приміські автобусні маршрути «Ужгород–Баранинці», «Ужгород–Розівка», «Ужгород–Оноківці» та використовують міські автобусні зупинки для відстою автобусів, посадки та висадки пасажирів – з проханням привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства та рішень виконкому.

Статтею 32 Закону України «Про автомобільний транспорт» встановлено, що відправлення чи прибуття автобусів приміських, міжміських та міжнародних автобусних маршрутів загального користування здійснюється тільки з автостанцій.

Місця зупинки автобусів приміських автобусних маршрутів та шлях проходження приміських автобусних маршрутів загального користування територією міста визначено рішенням 24.03.2021 № 136 «Про упорядкування руху приміських автобусних маршрутів по місту Ужгород».

Незважаючи на вимоги законодавства та прийняте рішення виконкому, водії, які працюють на приміських автобусних маршрутах «Ужгород – Баранинці», «Ужгород – Розівка», «Ужгород – Оноківці», не забезпечують прибуття та відправлення автобусів з автостанцій, самовільно зупиняються на автобусних зупинках міста та влаштовують відстій, зокрема біля площі Шандора Петефі.

Це, зокрема, надзвичайно ускладнює перевезення пасажирів комунальним транспортом – автобусами «Електрон», довжина яких 12 метрів – на міських автобусних маршрутах, здійснення безпечної посадки та висадки на автобусних зупинках.

Функціонування таких «стихійних» автостанцій негативно впливає на безпеку дорожнього руху та туристичний імідж міста.

Перевізникам рекомендовано не пізніше 1 січня 2022 року привести рух на приміських маршрутах у відповідність до вимог чинного законодавства та рішення виконкому, передає прес-служба Ужгородської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне