120759
17:31 9.112021

У Мукачеві відбулися урочистості до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. ФОТО

Життя 3721

9 листопада, у мукачівському Палаці культури і мистецтв, провели урочистості з нагоди святкування професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва. Цьогоріч кращих представників цієї сфери відзначили грамотами та подарунками, а також запросили на відкриття виставки “Етюди осені – 2021”.

“Завдяки вашим зусиллям та талантам, ентузіазму людей у нашій громаді, народжуються пісні і танці, звучить музика та створюються живописні твори, проводяться фестивалі та концерти. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, наповнюючи її високими та світлими почуттями. І не зважаючи ні на що продовжуєте займатися улюбленою справою”-, привітала присутніх зі святом, начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Катерина Кришінець-Андялошій.

Цьогоріч відзнаку за вагомий внесок у сферу культури отримали майже два десятка професіоналів своєї справи.

Також в рамках урочистостей у Палаці культури і мистецтв відкрили виставку робіт, учасників цьогорічного пленеру у Мукачеві “Етюди осені – 2021”. Участь у мистецькому заході взяли 10 провідних художників Закарпаття:

Франциск Ерфан, Іван Івановчик, Тиберій Йонаш, Василь Когутич, Аттіла Коприва, Борис Кузьма, Ігор Луценко, Тарас Усик, Тетяна Мучичка та Олександ Андялоші.

” Ніщо інше, як мистецтво робить з людини людину. Художники намагалися передати у своїх картинах тепло та свої почуття. Я впевнений, ви зможете відчувати це під час перегляду картин. Та по праву оціните наші картини”, – звернувся до присутніх голова спілки художників Закарпаття Борис Кузьма.

Для гостей на урочистостій події виступали: хореографічний колектив ” Рондо” та гурт ” Марина і компанія”.

Ірина ГРАБКО

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне